Koszyk

Pozycji w koszyku: 0

Przejdź do koszyka

Kontakt

tel:     +48 83 355 07 90 

fax:    +48 83 355 07 93

e-mail: info@agrotrade.biz.pl

 

Skype Paweł  +48 515 149 606

paweł@agrotrade.biz.pl

Skype Wojtek +48 515 149 501 

wojtek@agrotrade.biz.pl 

Skype  Marcin   +48 515 149 302

marcin@agrotrade.biz.pl

 Skype  Darek   +48 515 152 698

 darek@agrotrade.biz.pl

 Skype  Przemek   +48 515 149 344

 pmatczuk@agrotrade.biz.pl

 

 

 

 

 

Kontakt

 


 

  Adres: Dział Handlowy: Dział Reklamacji: Księgowość:

 ul. Tęczowa 10, 21-200   Parczew, Polska

 NIP: PL5391403608   Regon:060037137

 

   Biuro i magazyn:

 ul.Składnicowa 1, 21-200     Parczew, Polska,   mail:info@agrotrade.biz.pl 

 tel: +48 83 355 07 90,     fax:+48 83 355 07 93

 godziny pracy:

 pn-pt: 7:30-17:00

sobota: 8:00-13:00

Paweł Przekora

tel.kom:+48 515 149 606, email:pawel@agrotrade.biz.pl,   skype: atepawel

   

            Wojciech Czarnacki

 tel.kom:+48 515 149 501,   email:wojciech@agrotrade.biz.pl   skype:wojciechczarnacki,   gg:5435357

 

           Marcin Sobiecki

 tel.kom:+48 515 149 302,   email:marcin@agrotrade.biz.pl,   skype:marcin.agrotrade


           Dariusz Świercz

 tel.kom:+48 501 957 607,       email:darek@agrotrade.biz.pl,   skype:darek-agrotrade

 

            Robert Truszkowski

 tel.kom:+48 690 489 424,   email:robert@agrotrade.biz.pl   skype:robert-agrotrade

 

           Przemysław Matczuk

 tel.kom.+48 515 149 344,   email:pmatczuk@agrotrade.biz.pl,   skype:przemyslawmatczuk

 Wojciech Czarnacki

 tel.kom:+48 515 149 501,   email:wojtek@agrotrade.biz.pl,   skype:wojciechczarnacki

 

    Marcin Sobiecki

 tel.kom:+48 515 149 302,   email:marcin@agrotrade.biz.pl   skype:marcin.agrotrade

 

 

 


 

ksiegowosc@agrotrade.biz.pl

 tel:+48 83 355 07 90,         fax:+48 83 355 07 99

 

  

Agnieszka Ostrowska

 email:ao@agrotrade.biz.pl,   tel.kom:+48 515 149 505

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Wyświetl większą mapę

Polityka prywatności
Zamówienia internetowe realizowane przez system inKontrahent